Eksperimentālajai un avangarda mūzikai veltītā raidījuma "Tāda mūzika" ceturtajā izlaidumā žurnālists un viens no "Skaņu meža" programmas veidotājiem Rihards Endriksons atskaņo vēsturiski nozīmīgā ansambļa AMM līdzdibinātāja, prekusionista Edija Prevo (Eddie Prévost) ierakstu Mixing Match, kas ir viņa pirmais solo ieraksts 13 gadu laikā. 

Daļēji veiksmīgos mēģinājumos atrast "improvizētu popmūziku" tiek atskaņota arī britu dziedātāja Daniela Blumberga (Daniel Blumberg) dziesma Madder, kurā konvencionāla popmūzika mijas ar brīvās improvizācijas atkāpēm.

Raidījumā pilnā garumā izskan arī komponista Aleksa Minceka (Alex Mincek) Kamerkoncerts, ko izpilda Wet Ink -  paša Minceka līdzkoordinētā apvienība, ko The New York Times atzina par 2018. gada labāko laikmetīgās mūzikas ansambli.

Ar īsu fragmentu no 1999. gadā izdotās kasetes Trick raidījumu noslēdz amerikāņu trokšņu mūziķis un modes mākslinieks Ričards Ramirezs (Richard Ramirez). Kasete publicēta Dominika Fernova (Dominic Fernow) - pazīstama arī kā Prurient - vadītajā izdevniecībā Hospital Productions, tiesa, periodā, kad šis leibls vēl nebija sastapies ar pagrīdes mērogam ievērojamiem komerciāliem panākumiem.

Raidījumā skan:

Eddie Prévost - Locke'd In (Mixing Match, Earshots, 2019)
Eddie Prévost - Mixing & Match (Mixing Match, Earshots, 2019)
Daniel Blumberg - Madder (Minus, Mute records, 2018)
Alex Mincek - Chamber Concerto (Wet Ink: 20, Carrier Records, 2018)
Richard Ramirez - Untitled 3 (Trick, Hospital Productions, 1999), fragments