Šoreiz raidījuma centrā likts amerikāņu komponista KRISTIANA VOLFA (Christian Wolff) darbs For 1, 2 or 3 People. 
 
Kristians Volfs līdzās Džonam Keidžam (John Cage), Ērlam Braunam (Earle Brown) un Mortonam Feldmanam (Morton Feldman) tiek pieskaitīts pie tā saucamās "Ņujorkas skolas", kas, sākot  ar pagājušā gadsimta 50. gadiem, pārdefinēja amerikāņu - un arī visas pasaules - avangarda mūziku. For 1, 2 or 3 People partitūra daudzas skaņas atstāj izpildītāju ziņā, taču to cēloņus saglabā visai specifiskus, un dažas no norādēm ir pat izteikti grūti izpildāmas.
 
Volfs, kurš šobrīd ir 89 gadus vecs, savos nozīmīgākajos darbos izpildītāju vidū tiecies uzburt vienlīdzības un sadarbības situācijas, vai, kā viņš pats dažreiz nekautrējies atzīt, vēlamus apstākļus tam, kā, viņaprāt, būtu jādarbojas sabiedrībai.

Raidījumā skan arī spāņu datormūzikas projekts Shoeg un japāņu frīdžeza saksofonista Akiras Sakatas (Akira Sakata) spēle: viņa improvizāciju no albuma Mitochondria ir vilinoši iztēloties aranžējumā orķestrim. Lai arī albuma bukletā tas nav minēts, šķiet, ka konkrētajā skaņdarbā Archezoa viņš spēlē klarneti. 

Raidījumā skan:

Shoeg - In the Matter of Persistence (Hard Fork, Orange Milk Records, 2022.), 2:42, fragments

Christian Wolff - For 1, 2 or 3 People (Kompositionen 1950 - 1972, Edition RZ, 2011.), 13:41 / izpilda: Jens Röhm, Robert Engelbrecht, Jan Feddersen

Akira Sakata - Archezoa (Mitochondria, Trost Records, 2022.), 07:12