Avangarda mūzikai veltītā raidījuma "Tāda mūzika" 18. izlaidumā - komponists Ričards Barets, saksofonists un skaņu mākslinieks Filips Lozjē, basģitārists Ēriks Normāns un bundzinieks Viljams Hukers.


Sava elektroniskā skaņdarba Hylozoon studijas ierakstu īpaši šim raidījumam veicis ievērojamais „jaunās sarežģītības”komponists Ričards Barets (Richard Barrett). Viņš ir saņēmis Darmštates Vasaras kursu Krānihšteinas mūzikas balvu, Gaudeamus komponistu balvu un Britu komponistu balvu. Medija The Guardian kritiķis Toms Sērviss Baretu nodēvējis par vienu no savas paaudzes radikālākajiem talantiem.

Skaņdarbs Hylozoon ir atsauce uz hilosoismu, proti, jau Senajā Grieķijā aizsāktu filozofisku mācību, kas pieļauj, ka matērija irdzīva vai pat dvēseliska. Likumsakarīgi Barets arī šo pašu skaņdarbu aicina uztvert kā dzīvu radību; kā sastapšanos ar dzīvu skaņu. Kompozīcijas skaniskais materiāls radīts ar analogās sintēzes palīdzību, un tiek izpildīts ar paša komponista modificētu digitālu instrumentu, kas "dzīvajā režīmā" šīs skaņas izstiepj, kompresē un dažādi citādi liec un lauž. Skaņdarbs ticis radīts Bareta 2019. gada koncerttūrei Lielbritānijā, taču tā studijas ieraksts ticis veikts 18. septembrī īpaši atskaņošanai šajā raidījumā.   

Turpinot jau iepriekšējā raidījuma izlaidumā aizsāktu ieskatu starptautiski salīdzinoši mazpazīstamajā Kanādas brīvās improvizācijas scēnā, tiks atskaņots arī līdz šim nepublicēts Monreālā dzīvojošā saksofonista un skaņu mākslinieka Filipa Lozjē (Philippe Lauzier) skaņadrbs ar nosaukumu Candide Promenade. Ar divām salīdzinoši atturīgām, minimālistiskām jaunām improvizācijām raidījumā atgriežas arī basģitārists un Kanādas brīvās improvizācijas scēnā nozīmīgās organizācijas Tour De Bras dalībnieks Ēriks Normāns (Éric Normand).

Raidījumu noslēdz audio no kādas negaidītas sadarbības: Ņujrokas "loft-jazz" bundzinieka Viljama Hukera (William Hooker) skaņu celiņš eksperimentālai dokumentālajai īsfilmai, ko veidojis ievērojamais minimālisma komponists Fils Nibloks (Phill Niblock).