Avangarda mūzikai veltītā raidījuma "Tāda mūzika" sešpadsmitajā izlaidumā jau atkal skan mūzika, kuru līdz šim nav bijis iespējams dzirdēt nekur citur. 

Jaunu mūziku īpaši šim raidījumam ierakstījis avangarda mūzikas čellists Freds Lonbergs-Holms (Fred Lonberg-Holm), elektroniskais mūziķis Fils Džūlians (Phil Julian) un brīvās improvizācijas kritiķis un pianists Pīters Urpets (Peter Urpeth). 

Freds Lonbergs-Holms (1962) ir Ņujorkas avangarda mūzikas scēnas veterāns, kas 90. gados pārcēlies uz Čikāgu un arī tur kļuvis par nozīmīgu spēlētāju – izdevumā Chicago Reader viņš nodēvēts par šīs pilsētas visnelokāmāko brīvās improvizācijas proponētāju. Kritiķe Džozlina Leina raksturo Lonbergu-Holmu kā vadošu "radošās mūzikas" čellistu. Lonbergs-Holms ir bijis ievērojamo komponistu Mortona Feldmana (Morton Feldman), Paulīnes Olivero (Pauline Oliveros) un Entonija Brekstona (Anthony Braxton) skolnieks.  

Fils Džūlians ir britu datormūzikas un modulāro sintezatoru mūzikas komponists, kas rada mūziku arī laikmetīgās mākslas instalācijām un sadarbojas ar britu redukcionisma improvizācijas mūziķiem. Viņa mūziku ir publicējušas tādas izdevniecības kā Entr'acte un Confront. Džūlians ir sadarbojies ar tādiem mūziķiem kā Marks Vastels un Angarada Deivīza, kā arī ar trokšņu mūzikas grupu The New Blockaders. Viņš ir bijis rezidējošs komponists Stokholmas elektroniskās mūzikas studijā EMS. Šim raidījumam Džūlians radījis 23 minūtes garu kompozīciju ar nosaukumu Uninhabited Music.

Pīters Urpets ir improvizētās mūzikas kritiķis, rakstnieks un žurnālists, kas rakstījis tādiem medijiem kā The Wire, Observer, Scotsman un The Voice. Jau kopš 80. gadiem viņš arī pats nodarbojas ar mūziku kā pianists un vairāku brīvās improvizācijas ansambļu vadītājs. 2006. gadā nācis klajā viņa pirmais romāns ar nosaukumu Far Inland. Urpets raidījumam "Tāda mūzika" ar savu ansambli Makeshift ir ierakstījis skaņdarbu More and More, kā arī solo skaņdarbu Your Smile