Eksperimentālajai un avangarda mūzikai veltītā raidījuma "Tāda mūzika" trešajā izlaidumā žurnālists un viens no "Skaņu meža" programmas veidotājiem Rihards Endriksons piedāvā komponistu Mortona Feldmana (Morton Feldman) un Sofijas Gubaiduļinas (Sofia Gubaidulina) mūziku saistībā ar abu autoru daiļrades klātbūtni septembrī gaidāmā "Liepājas Mākslas foruma" programmā, attiecībā uz Feldmanu arī minot, tieši kādus klausīšanās paradumus pieprasa viņa mūzika.

Tiek atskaņots arī ievadskaņdarbs no britu starpžanru mūzikas projekta The Remote Viewers jaunākā ieraksta, tikmēr eksperimentālāis mūzikas (savulaik) nozīmīgākais ņujorkietis Džons Zorns (John Zorn), kas nesen piedzīvojis nedienas darījumos ar pūļa finansēšanas platformu Pledge Music, raidījumā atainots ar fragmentu no kāda 1988. gadā sarakstīta stīgu kvarteta.

Visbeidzot, par šogad NEA Jazz Masters balvu ieguvušo avangarda džeza un brīvās improvizācijas saksofonistu Rosko Mičelu (Roscoe Mitchell) tiek atgādināts ar fragmentu no viņa koncerta Rīgā, proti, solo priekšnesuma festivālā "Skaņu mežs 2017".

Raidījumā skanēs:

The Remote Viewers - Sequences of Regret (Stranded Depots, Leo Records, 2001), fragments
The Remote Viewers - You Won't Hear the Bullets (Notes Lost in a Field, pašizdots, 2019
Sofia Gubaidulina - Duo Sonata (For Two Bassoons) (Works for Bassoon, Chandos, 1999) / atskaņo Valeri Popov, Mikhail Bochkov
Morton Feldman - Crippled Symmetry (Crippled Symmetry: At June in Buffalo, Frozen Reeds, 2012), fragments / atskaņo Eberhard Blum, Nils Vigeland, Jan Williams
John Zorn - Cat O' Nine Tails (Cartoon/S&M, Tzadik, 2000), fragments / atskaņo The Mondriaan Quartet
Roscoe Mitchell - fragments no uzstāšanās festivālā "Skaņu mežs'2017" (nepublicēts, 2017)