Eksperimentālajai un avangarda mūzikai veltītā raidījuma "Tāda mūzika" 11. izlaidumā būs dzirdams britu komponista, Pola Hemlina balvas laureāta un Maikla Finisija skolnieka Lerija Govsa (Larry Goves) darba Two-Way Mirror pirmatskaņojums. Šī 2019. gada kompozīcija rakstīta stīgu kvartetam un elektronikai.

Atskaņots tiks arī Ņujorkas loft frīdžeza scēnas veterāna Kūpera-Mūra (Cooper-Moore) kopdarbs ar saksofonistu Stīvenu Gauči (Stephen Gauci) - 2019. gada ieraksts Studio Sessions Vol. 1.

Ar īsu skaņdarbu tiks atzīmēta arī 30 gadu jubileja, kas apritējusi leģendārajam saksofonista un komponista Džona Zorna ierakstam Naked City - šis ir viens no atslēgas projektiem, kas apvienojuši mūsdienu džezu un graindkora elementus, kā arī viens no veiksmīgākajiem Zorna projektiem, kas ar drudžainu biežumu "lec" no viena žanriska skanējuma uz otru.

Atainojot britu redukcionisma improvizētāja Mark Vastela (Mark Wastell) daiļradi, skanēs viņa sadarbība ar Velsas arfistu Rodriju Deivīzu (Rhodri Davies) un kādreizējo grupas Japan vokālistu, dziesminieku Deividu Silvianu (David Sylvian).
Pilnā garumā skanēs komponistes Du Junas (Du Yun) darbs Run in a Graveyard. Du Juna 2017. gadā saņēma prestižo Pulicera balvu mūzikā.

Visbeidzot, pieminot kultūras darbinieka un publicista Dena Sīpmana (Dan Siepmann) rakstu medijā The Quietus, kas iezīmē Paulīnes Olivero (Pauline Oliveros), autoraprāt, nepelnīti mazo popularitāti salīdzinājumā ar Janni Ksenaki (Iannis Xenakis), tiks atskaņoti fragmenti no abu komponistu daiļrades.

Raidījumā skan:
Cooper-Moore & Stephen Gauci - Improvisation #1 (Studio Sessions Vol. 1., GauicMusic, 2019)
Cooper-Moore & Stephen Gauci - Improvisation #2 (Studio Sessions Vol. 1., GauicMusic, 2019), fragments
Du Yun - Run in a Graveyard (Dinosaur Scar, New Focus Recordings, 2018)
Izpilda: Claire Chase, Du Yun
Rhodri Davies, David Sylvian, Mark Wastell - There is no Love (There is no Love, Confront, 2017), fragments
Larry Goves - Two-Way Mirror (nepublicēts, 2019)
Izpilda: Solem String Quartet
John Zorn - Reanimator (Naked City, Elektra Nonesuch, 1990)
Iannis Xenakis - S.709 (Electronic Works, Electronic Music Foundation/Ina-GRM, 1997), fragments
Pauline Oliveros - Reason In Madness Mixed (Crone Music, Lovely Music, 1990), fragments