Šoreiz raidījumā "Tāda mūzika" skan ekskluzīvi, citur tiktāl neatskaņoti fragmenti no divām jaunām britu brīvās improvizācijas izdevniecības "Fataka" publikācijām.

"Fataka" bija mazs, kuratoriski drosmīgs un konceptuāli izlēmīgs leibls, kas bija aktīvs starp 2012. un 2016. gadu, piedāvājot gan britu scēnā nozīmīgu mūziķu solo ierakstus, gan netipiskas, taču muzikāli spilgtas atšķirīgu improvizācijas scēnu dalībnieku sadarbības.

"Fataka" šogad piedzīvo "otro elpu" un savu atgriešanos atzīmē ar diviem jauniem ierakstiem: vijolnieces Anharadas Deivīzas (Angharad Davies) un elektroniskās mūzikas komponista Fila Džūliana (Phil Julian) albumu "Neutral Red", kā arī "Lights" - ierakstu, kas saved kopā britu saksofonistu Džonu Bučeru (John Butcher), vācu "dzīvās elektronikas" improvizētāju Tomasu Lēnu (Thomas Lehn), kā arī grupas "AMM" dalībnieku un vienu no redzamākajiem Mortona Feldmana mūzikas interpretiem - pianistu Džonu Tilburiju (John Tilbury).

Abi ieraksti nāk klajā 1. novembrī, taču fragmentus no tiem pirms to publicēšanas datuma būs iespējams dzirdēt jau šajā raidījumā.

Raidījumā skan:

Ikue Mori & Steve Noble - Seismic Waves (Prediction and Warning, Fataka, 2013), 6:18
Angharad Davies & Phil Julian - NR1 (Neutral Red, Fataka, 2023), 11:43, fragments
John Butcher, Thomas Lehn, John Tilbury - Sky (Lights, Fataka, 2023), 7:21, fragments