No 5. marta svētdienu vakaros "Klasikā" sāk skanēt pārraide "Stunda kopā ar...", kurā klausītājus uzrunās šarmantais skaņu mākslinieks, viens no "Tīrkultūras" veidotājiem un Latvijas Mākslas akadēmijas pasniedzējs Reinis Semēvics, viens no Latvijas labākajiem jaunās paaudzes bundziniekiem Rūdolfs Dankfelds, kurš ir arī producents un kuru "Klasikas" klausītāji atminēsies kā raidījuma "Meksikas leksika" veidotāju un vadītāju, ģitārists, dziesmu autors, aranžētājs, vokālists, grupas "Ezeri" līderis Miķelis Putniņš un vēl citas spilgtas personības, stundas garumā piedāvājot savu mūzikas izvēli.

Raidījumu sēriju atklāj Reinis Semēvics, ar kuru turpmāk tiksimies reizi mēnesī: šīs stundas laikā Reinis dalīsies ar viņam svarīgām skaņām un skaņdarbiem. Savā pirmajā autorprogrammā Reinis piedāvā dažādu autoru skaņdarbus, kuru vadmotīvs ir balss, telpiskums un atbalss.

Raidījumā skan:

Les Halles – Opening Fantasy (Baptiste Martin)
Manual – 1986 (Jonas Munk Jensen, Jess Kahr)
Laura Groves – M6 North (Laura Groves)
Pulusha – Isolation (Part Two) (Mark Pritchard, Kirsty Hawkshaw)
Khotin – Lovely (Dylan Khotin Foote)
Malibu – Iliad (Malibu)
DJ Lostboi – Pet Shop B (DJ Lostboi)
The Cat’s Miaow – Firefly (Kerrie Bolton, Andrew Withycombe, Bart Cummings, Cameron Smith)
Stina Nordenstam – He’s Like a Swallow (Stina Nordenstam)
Cofaxx – Lost City (Joseph Magee)
OCA – Stretching In Water (Florian Zeisig, Yo van Lenz)
Spencer Doran – The Road Out of Caro (Spencer Doran)
Mica Levi – Blue S*it (Malibu Rework)

Spilgtākie akcenti:

Skaņdarbu Opening Fantasy radījis mūzikas producents no Francijas ar segvārdu Les Halles, īstajā vārdā – Baptiste Martin. Aktīvi viņš darbojas kopš 2012. gada un mūziku rada, iedvesmojoties no kādas nostalģiskas nakts vienatnē, "skatoties vasaras debesīs un domājot par visu šo lielo mistēriju"...

Opusu Manual 1986. gadā komponējis mūzikas producents Jonas Munk Jensen no Dānijas pilsētas Odenses. Visi viņa radītie darbi ir komponēti, neizmantojot datoru. Jonass izmanto senlaicīgus sintezatorus kombinācijā ar ģitāru un klavierēm, radot skaņu ainavai līdzīgus skaņdarbus.

Savukārt kompozīciju Isolation radījusi apvienība Pulusha jeb elektroniskās mūzikas meistars Mark Pritchard un vokāliste Kirsty Hawkshaw. "Izolācija" pie klausītājiem pirmo reizi nonākusi 1997. gadā.

Skaņdarba Lost City ("Zudusī pilsēta") autors ir Joseph Magee no Ņujorkas. Viņa mūzikā zīmīga svētlaimīga, ritmiska gaisotne, kas organiskās un elektroniskās instrumentālās skaņas izkausē virpuļojošās, uznirstošās skaņu ainavās.

Duetā OCA no Berlīnes apvienojušies mūzikas producenti Yo van Lenz un Florian T M Zeisig. Skaņdarbā Stretching in Water dzirdam plūstošu straumju skaņu ierakstus, kuri uzbur rāmu baseina ainavu.

Spencer Doran ir viens no grupas Visible Cloaks mūziķiem, un savu skaņu celiņu The Road Out of Caro radījis speciāli videospēlei SEASON: a letter for the future.