"Daiga glabā un saglabā noslēpumu ap sevi, neizmētā sevi seriālos un intervijās, ļoti domā, ko dara un kāpēc" - šos vārdus citu starpā teātra zinātniece Ieva Struka velta Nacionālā teātra aktrisei DAIGAI KAŽOCIŅAI, ar viņu tiekoties "Šņorbēniņos".

"Aktiera profesija pati par sevi ir tik publiska, ka, manuprāt, ir diezgan dabiski gribēt kādu daļu privātās dzīves paturēt tikai sev, paslēpt un dzīvot tajā brīvi un atraisīti. (..) Man ir vajadzīga šī dzīves daļa "starp visiem" - nemanītai, nepamanītai. Tas savukārt dod papildu iespēju manam darbam: neredzami ieplūstot dzīvē, veikt novērojumus un dzīvot pilnvērtīgu dzīvi, tā uzkrājot pieredzi. Līdz šim man lomu bijis daudz, un, lai neatkārtotos, visulaik ir nepieciešama dzīva barība, ar ko tās piepildīt," sarunas gaitā neslēpj Daiga.

Šai sarunā - par jaunākajiem Daigas Kažociņas skatuves darbiem: izrādē "Stiklotā svētnīca" Ģertrūdes ielas teātrī un Nacionālā teātra izrādē "Svešinieki vilcienā". Saistībā ar to - būtiska un emocijām pilna domapmaiņa par režisoru Vladislavu Nastavševu, kuram Daigas radošajā ceļā bijusi nozīmīga loma.

Saruna teksta formātā drīzumā būs lasāma portālā lsm.lv.