„Saule!” – tā uz teātra zinātnieces Ievas Strukas jautājumu par lielāko autoritāti savā profesijā atbild Mārtiņš Feldmanis, divkārtējs „Spēlmaņu nakts” balvas laureāts kategorijā „Gada gaismu mākslinieks” (2006. – „Kaligula” Dailes teātrī un „Idiots” Valmieras Drāmas teātrī; 2017. – „Karalis Līrs” Mihaila Čehova Rīgas Krievu teātrī un „Precības” Liepājas teātrī).

„Ir režisori, ar kuriem var strīdēties; ir režisori un scenogrāfi, kuri jau savās galvās ir izkārtojuši gaismu partitūru – tev atliek vien to tehniski īstenot; un ir tādi režisori kā Elmārs Seņkovs, kurš ļauj pilnīgu brīvību –  dari, ko gribi! Un tas ir ļoti interesanti! Tu saproti, ka nepareizu ceļu nav. Tu vari vien papildināt un uzlabot šo izrādi.”

Liepājas teātrī, kur štata gaismu mākslinieks Mārtiņš bijis no 1991.līdz 2005.gadam, bet aizvien ik sezonu piedalās vairāku izrāžu gaismošanā, viens no Mārtiņa jaunākajiem veikumiem ir dalība Elmāra Seņkova iestudētās izrādes „Grimmi” radošajā komandā, bet no izgaismojumiem Rīgas teātros –  Jāņa Kalniņa „Hamlets” Latvijas Nacionālajā operā.