Cikla "Sidraba birzs" otrajā izlaidumā Paula Jaunslaviete tiekas ar Kasparu Ādamsonu, kurš ir viens no koru lielkoncerta "Tīrums. Dziesmas ceļš" idejas un mākslinieciskās koncepcijas autoriem. 

Viņš atklāj, kā sokas koncerta mākslinieciskajai komandai un atzīst, ka darāmā joprojām netrūkst: šķietami "klusais" periods aizkulisēs bijis un līdz svētkiem turpinās būt aktīvs. Dziesmu svētki ir nerimstošs process, kas nekad neapstājas un līdz ar svētku izskaņu jau sāk dzimt nākamie.

Tāpat apciemojam Latvijas Universitātes Fizikas, matemātikas un optometrijas fakultātes jaukto kori "Aura" tā mēģinājumā, lai ieskatītos, kā dziedātāji gatavojas svētkiem. Ar kora diriģentu Edgaru Vītolu aprunājamies par gaidāmajiem plāniem, kas korim "Aura" līdz svētkiem ir visai bagātīgi, savukārt koristi dalās savās sajūtās par svētkos gaidāmajiem koncertiem Mežaparka estrādē.

Visbeidzot, sadaļā "Mans svētku stāsts" ar savām sajūtām par debiju svētku virsdiriģenta godā koru lielkoncertā "Tīrums. Dziesmas ceļš", virsdiriģenta nozīmi un spilgtākajiem mirkļiem no iepriekšējiem svētkiem dalās kordiriģents un nu arī svētku virsdiriģents Jurģis Cābulis.