"Rīta retro" šoreiz par vitamīniem.
Iespējams, tas, kurš 1985. gadā ar prieku atvēra pa blatu dabūto deficīto konservētu ananāsu bundžiņu, noskaitīja populāro skaitāmpantu: "Sajūt, sajūt mana nāss, kaut kur smaržo ananass”. Tā autors Olivereto, izrādās, ir dzejnieks Jānis Sudrabkalns.
Taču šajā pašā 1985. gadā skatuves dzīvi Rīgas Muzikālajā teātrī sāka Ulda Stabulnieka un Kārļa Pamšes muzikālā izrāde "Svētki daudzskaitlī". Būdama populāra un labi apmeklēta, tā repertuārā noturējās divus gadus, bet šodien klausītāji no tās pārsvarā atceras divus fragmentus – "Madaras žēlabas" un vitaminizēto šīsdienas sveicienu – "Ananasi".
Uldis Stabulnieks kopā ar Latvijas radio sieviešu vokālo ansambli un Latvijas Radio un televīzijas vieglās un estrādes mūzikas orķestri Aļņa Zaķa vadībā. Lai sula šķīst!
Ieteikt
Latvijas Radio aicina izteikt savu viedokli par raidījumā dzirdēto un atbalsta diskusijas klausītāju starpā, tomēr patur tiesības dzēst komentārus, kas pārkāpj cieņpilnas attieksmes un ētiskas rīcības robežas.
Pievienot komentāru
Pievienot atbildi
Lai komentētu, ienāc arī ar savu draugiem.lv, Facebook vai X profilu!
Draugiem.lv Facebook X