Ceturtdien "Rīta regtaimā" sazvanīsimies ar producenti Leonardu Ķesteri, lai runātu par forumu "Visi mūsu dziesmusvētki", kas 16. septembrī risināsies Mežaparka Lielās estrādes Kokaru zālē. Forumam tiks nodrošināta tiešraide, kas būs vērojama rmm.lv, lsm.lv, delfi.lv, diena.lv, kā arī rīkotāju un sadarbības partneru sociālās tīmekļa vietnes Facebook lapās.

Mežaparka Lielajā estrādē jeb Sidraba birzī Rakstniecības un mūzikas muzejs (turpmāk – RMM) turpina darbu pie Dziesmu un deju svētku tradīcijai veltītās pastāvīgās ekspozīcijas "Dziesmusvētku telpa" izveides. To plānots atklāt 2023. gadā – Dziesmu svētku tradīcijas 150. gadskārtā.

16. septembrī RMM aicina Latvijas atmiņu institūciju (muzeju, bibliotēku un arhīvu) darbiniekus un sadarbības partnerus uz forumu "Visi mūsu dziesmusvētki", lai iepazīstinātu ar Dziesmu un deju svētku ekspozīcijas "Dziesmusvētku telpa" saturu, iecerēm un sadarbības modeļiem.

Daļa foruma būs veltīta turpmākajiem sadarbības principiem starp institūcijām 150 gadu ilgās Dziesmu un deju svētku vēstures datu vākšanā un saglabāšanā, lai nodrošinātu to pieejamību plašai sabiedrībai. Tāpat forumā iecerēts diskutēt par zināšanu pārnesi un jaunajām prasmēm digitālajā laikmetā. Būs iespēja iepazīt dziesmusvētku personību stāstus, kā arī uzzināt vairāk par datu vākšanas principiem dažādos Latvijas novados.

Vairāk šeit!