No 27. janvāra sākam tuvāk iepazīt "Lielās mūzikas balvas 2010" nominantus, ik darbdienas rītu plkst. 7:50 pārraidē "Zibsnis 2019! No Lielās Mūzikas balvas nominanta gadagrāmatas" noskaidrojot, ko konkrētais varonis - "Lielajai mūzikas balvai 2019" izvirzītais mākslinieks - uzskata par savu aizvadītā gada radošo zemestrīci - emocionālo vai māksliniecisko impulsu, kas veicinājis jaunrades procesu un ļāvis sasniegt tik lieliskus rezultātus, lai izpelnītos izvirzīšanu Lielajai mūzikas balvai.

Savu 2019. gada iedvesmojošāko notikumu atklāj saksofonists Aigars Raumanis, kurš "Lielajai mūzikas balvai 2019" nominēts kategorijā "Gada jaunais mākslinieks".

"Notikums, kas pagājušajā gadā mani ļoti iespaidoja, bija Agates Bankavas monoizrāde "Kur tu esi, kad es guļu". Es ik pa laikam eju uz teātri un izstādēm, un pēc tām vienmēr bijušas diezgan parastas sajūtas, bet pēc šīs izrādes kādu nedēļu vēl domāju. Un pats smieklīgākais ir tas, ka es nekad nerakstu cilvēkiem, ka man kaut kas ļoti paticis, bet pēc šīs izrādes es kā tāda maza fane uzrunāju Agati feisbukā un uzrakstīju, ka bija tik lieliski. Protams, tas nebija tikai priecīgs pasākums, bet pārdomas par profesionālo dzīvi un savu ķermeni - tajā brīdī tas tik ļoti saslēdzās ar mani pašu, cik ļoti esmu gatavs ziedot savu sevi un savu veselību mūzikai. Tas bija tas, kas mani burtiski "sakratīja" - sāku domāt, ko es vispār daru ar sevi. Tur skanēja arī Kristapa Pētersona izcilā mūzika. Viss bija perfekti!"