9. martā koncertzālē "Lielais dzintars" atklāts 32. Starptautiskais zvaigžņu festivāls, kurā piedalās gan Latvijas mūziķi, gan izcilības no ārvalstīm.

Sarunā ar Liepājas Simfoniskā orķestra direktoru Uldi Lipski uzzinām, kāds noskaņojums valda pēc pirmā koncerta, kurā piedalījās arī jaunie talanti un kanādiešu pianists Luī Lortī, kā festivālu uzņem klausītāji un kādi notikumi gaidāmi festivāla turpinājumā.

15. martā ar džeza programmu zvaigžņu festivāla publiku priecēs “Trio Elpo” kopā ar saksofonistu un klarnetistu Džonu Ruoko.

16. martā Liepājas Simfoniskais orķestris muzicēs somu diriģenta Juhas Kangasa vadībā, atskaņojot programmu, kurā iekļauta Volfganga Amadeja Mocarta un Pētera Vaska mūzika. Koncertā uzstāsies viena no pēdējo desmit gadu izcilākajām obojistēm pasaulē – franču māksliniece Selīne Muanē, kā arī vācu vijolniece Katrīna ten Hāgena.

Koncertā skanēs Pētera Vaska ”Musica serena”, ko viņš veltījis tieši savam ilggadējam draugam – diriģentam Juham Kangasam, un fantāzija vijolei un stīgu instrumentiem “Vox amoris”. Koncerts izskanēs arī LR3 "Klasika" tiešraidē.

21. martā  solokoncertu sniegs pianiste Aurēlija Šimkus, bet festivāla noslēgumā 23. martā skanēs Džuzepes Verdi Rekviēms.