"Lielajai mūzikas balvai 2018" kategorijā "Gada uzvedums" par koncertizstādi "Kalpotājs. Blumbergs. Kamēr…" Rīgas Mākslas telpā nominēts diriģents Jānis Liepiņš, kurš šajā rītā klausās Lauras Mvulas Like the Morning Dew.

Jānis Liepiņš: "Nekādu īpašo rīta rituālu man nav. Kad pamostos, obligāti ir kafija, bez kuras nevaru iztikt, seko duša, bet pēc tam - vienkārši uz darbu! Ceļos salīdzinoši vēlu, jo vēlu eju gulēt.

Ja kaut kur jābūt jau astoņos no rīta, tas ir... teju neiespējami, to daru nelabprāt. Bet izdaru, protams.

Mūzikai no rīta īsti nav laika - tas paliek laiskiem svētdienu rītiem. Jo darbdienu rītos parasti mīlu pamosties īsi pirms tam, kad jau kaut kur jābūt - tā ka parasti tas rīts ir diezgan steidzīgs...

Kāpēc izlēmu piedāvāt tieši šo dziesmu? Tāpēc, ka mana sieva kādreiz klausījās šo izpildītāju, plus tajā tiek pieminēts rīts.

Vidusskolas laikā kādreiz klausījos arī hiphopu un visādas citādas lietas. Tagad varbūt drusku retāk, bet te man jāpiemin Edgars Raginskis, kurš savā feisbuka kontā piedāvā daudzas lietas, kuras man ļoti patikušas. Piemēram, tur ir arī tāds Džeikobs Koljērs, ļoti talantīgs mūziķis."