Jau rīt, 25. oktobrī, pulksten 19 Rīgas Latviešu biedrības namā, jaunās mūzikas festivāla "Arēna" skatuvi dalot ar JVLMA studentiem, programmas "Nakts dziesmas" īstenotājas – jaunais vokālais talants Katrīna Paula Felsberga un daudzpusīgā pianiste Agnese Egliņa – aicina patverties vakara miera gaisotnē un mistiskas krēslas aizsegā.

Pārlapojot leģendārā Džordža Krama Latvijā vēl neskanējušo vokālo ciklu "Parādības" ar amerikāņu dzejas granda Volta Vitmena suģestējošajām vārsmām par nāves daudzajām sejām, klavieru taustiņu un stīgu ārkārtīgi bagātīgās tembrālās nokrāsas savīsies ar balss dzidrumu, dūkšanu un čivināšanu. Par mieru savā mūzikā runās Henrijs Poikāns, bet Rīgas nakti uzburs Kristaps Pētersons, Andris Dzenītis klausītāju uzmanībai nodos jaundarbu "Trīs Knuta Skujenieka dzejoļi" un pārsteiguma mirkļus sagādās kompozīcijas studentu jaunākās partitūras.

Sarunā ar Katrīnu Paulu Felsbergu noskaidrojam, vai viņa pati ir naktsputns un arī to, kurš diennakts brīdis dziedātājai ir visdarbīgākais, tāpat pārrunājam degsmi dziedāt laikmetīgo mūziku un Berlīnes studijās iepazīto Džordža Krama ciklu "Parādības", kuru Katrīna Paula ar prieku pirmoreiz atskaņos Latvijā. Vēl sarunājamies par sadarbību ar komponistiem Andri Dzenīti, Henriju Poikānu un pianisti Agnesi Egliņu, un tuvāk pārrunājam koncertu, kura pirmajā daļā skanēs arī Latvijas Mūzikas akadēmijas studentu kompozīcijas.

Visbeidzot skaram jautājumu, cik viegli talantīgajai dziedātājai izdodas pārslēgties no laikmetīgās kamermūzikas un opermūziku, jo jau ceturtdien Katrīnai Paulai jādzied Cerlīna Mocarta operā "Dons Žuans"...