Katru trešdienu "M/Darbnīcā" norisinās ''Jazz Jam Session'' cikls, kura ietvaros no 27. septembra notiek "Jazz School" sērija, kas risinās katra mēneša pēdējā trešdienā.

29. novembrī "Jazz School" koncertvakars norisināsies trijās daļās. Koncerta pirmo daļu iesāks Jāzepa Vītola Latvijas mūzikas akadēmijas studentu koncerts, koncertu turpinās pasniedzēju koncerts, bet vakars noslēgsies ar "Jam session", kurā piedalīsies gan pasniedzēji, gan studenti, gan citi džema dalībnieki. Projekta mērķis ir prezentēt džeza izglītību Latvijā un dot iespēju džeza studentiem izbaudīt koncerpieredzi ar augstākā līmeņa džeza mūziķiem Latvijā.

Šis būs īpašs vakars, jo tas būs veltījums Ņūorleānai. Sarunā ar JVLMA Džeza katedras vadītāju un arī šī koncerta dalībnieku Indriķi Veitneru noskaidrojam, kas Ņūorleānas stilu padara interesantu un klausāmu šodien, runājam par līdzībām un atšķirībām Ņūorleānas stilam un diksilendam, arī par to, kāds izaicinājums ir spēlēt vienkārši, kā arī pievēršamies citiem ar džezu saistītiem jautājumiem.