28. oktobrī koncertzālē "Ave Sol" uzstāsies vokālā džeza grupa "Assembly Singers", kuras darbība mērojama jau 33 gadu garumā. Latviešu mūzikas programmā kopā pieciem ansambļa dalībniekiem - Lindu Pētersoni, Līgu Gaiķi, Valteru Līci, Ģirtu Gailīti un Eināru Verro - muzicēs arī dziedātājs Daumants Kalniņš un instrumentālā grupa Madara Kalniņa vadībā. Tajā pazīstami džeza meistari - kontrabasists Pēteris Liepiņš, sitaminstrumentālists Artis Orubs un trompetists Dominks Višņausks.

Koncertā "Tā – mana dzīve…" skanēs Gunāra Rozenberga savulaik ansamblim veltītas tautasdziesmu melodijas džeza salikumā, oriģinālkompozīcijas "Krēslas dziesmiņa" un "Tā katru nakti", kā arī Ringolda Ores, Lolitas Vambūtes, Elgas Īgenbergas, Jāņa Sildega un citu 60. - 70. gadu latviešu estrādes mūzikas meistaru dziesmas.

Sarunā ar "Assembly Singers" līderi Eināru Verro - par mūzikas mīlestību un nepārejošo interesi par vokālā ansambļa sastāvu, domubiedriem un pienākumiem, koncertzāli "Ave Sol", kur notika pirmais apvienības koncerts Latvijā, un kādreizējiem grupas dalībniekiem.