9. septembrī klubā "Biedrība" kopā ar domubiedriem uzstāsies Ņujorkā dzīvojošā džeza dziedātāja Arta Jēkabsone, kura sarunā Intai Pīrāgai atklāj arī par piedzīvoto augustā Latvijā, kas sākās ar trīs dienu ierakstu sesiju Radio 1. studijā kopā ar džeza flautisti Ilonu Kudiņu no Bostonas un turpinājās ar dalību mūzikas festivālā "Ventspils Groove".

Arta Jēkabsone ir vokāliste, komponiste un aranžētāja, vairāku starptautisku vokālo konkursu laureāte, toskait 1. vietas ieguvēja Montreux Shure Jazz Voice Competition 2016, bet 3. vieta izcīnīta Annual Sarah Vaughan International Jazz Voice Competition 2021. Pavisam nesen Arta tika apbalvota ar Jazz Gallery Residency Commission Grant 2021, lai prezentētu savu jaunāko koncerta programmu Searching For a Song.

Arta Jēkabsone: "Augusts Latvijā ir bijis fantastisks un ļoti darbīgs, atpūtai daudz laika neatlika, taču labākā atpūta ir mūzika, iespēja satikt savus mīļos, draugus un domubiedrus, muzicēt un būt Latvijā. Ir liela pateicības sajūta, ka pēc tik ilga laika atkal esmu šeit. Klubā "Biedrība" būsim kopā ar fantastiskiem kolēģiem - Kristu Saržantu (klavieres), Jāni Rubiku (kontrabass) un Paulu Pokratnieku (sitaminstrumenti). Tas būs autorvakars ar Krista, Jāņa un manu mūziku. Sirsnīga un skaista sadarbība sākusies ar komponisti Annu Veismani un skanēs arī viņas dziesmas. Tie būs dažāda rakstura skaņdarbi, kas savā ziņā ir saplūduši kopā, jo stāsta par cilvēciskām sajūtām un draudzību, par vasaras aiziešanu un rudens tuvošanos. Programma būs jauka, sirsnīga un silta, un tas ir galvenais, ko vēlos dot klausītājiem."