21. augustā Dzintaru Mazajā zālē Hermaņa Brauna fonda rīkotajā festivālā Artissimo - džeza mūzikas vakars, kurā saksofonista Denisa Paškeviča trio (Deniss Paškevičs - saksofons, Edvīns Ozols - bass,  Artiz Orubs) pirmoreiz kopā uzstāsies ar Ņujorkā dzīvojošo franču un amerikāņu izcelsmes pianistu un komponistu Džekiju Terasonu. Francijas žurnāls Telerama viņu ir nodēvējis par "laimes pianistu".

1993. gada Džekijs Terasons kļuva par Teloniusa Monka starptautiskā džeza pianistu konkursa laureātu. 90. gados mūziķis sāka karjeru, spēlējot kopā ar džeza vokālisti Betiju Kārteri un bundzinieku Ārtu Teiloru. Mākslinieka albumus ir izdevušas ierakstu kompānijas Blue Note un Impulse!, viņš ir sadarbojies ar Kasandru Vilsoni, Dī Dī Bridžvoteri, Daianu Rīvsu, Maiklu Brekeru, Džimiju Skotu, Šarlu Aznavūru, Raju Kūderu, Leonu Pārkeru, basistu Ugonnu Okegvo un daudziem citiem.

Sarunā ar Denisu Paškeviču uzzinām par pirmo tikšanos ar Džekiju Terasonu pirms astoņiem gadiem džeza mūzikas festivālā Ukrainā, viņa ierakstu klausīšanos kopā ar latvijas džeza mūziķiem jau 90. gados, par gaidāmo saspēli un koncerta programmu.