30. septembrī Lielajā ģildē 97. koncertsezonu uzsāks Latvijas Nacionālais simfoniskais orķestris un koncerta programmā galvenās viesdiriģentes Kristīnas Poskas vadībā izskanēs arī Volfganga Amadeja Mocarta Sinfonia concertante ar solistiem - igauņu vijolnieku Robertu Traksmanu un latviešu altisti Santu Vižini. Viņa ir Amsterdamas Karaliskā Concertgebouw orķestra altu grupas mūziķe kopš 2017. gada, savukārt kopš 2022. gada janvāra – grupas koncertmeistare. No 2009. līdz 2017. gadam – altu grupas koncertmeistare kamerorķestrī Kremerata Baltica, kā soliste uzstājusies ar Kremerata Baltica, Latvijas Nacionālo simfonisko orķestri, Gustava Mālera jauniešu orķestri un citiem. 2

2021. gadā kopā ar LNSO un diriģentu Gunti Kuzmu ieskaņojusi Tālivalda Ķeniņa Canzona Sonata skaņu ierakstu namā ONDINE, bet vienu sezonu uzreiz pēc E. Dārziņa Mūzikas vidusskolas absolvēšanas viņa orķestrī arī spēlējusi un ir priecīga par katru tikšanos ar orķestra mūziķiem, no kuriem daudzi ir studiju biedri, un saka: "Latvijas Nacionālais simfoniskais orķestris ir Savējie ar lielo S burtu".

Par Mocarta mūzikas dziļajiem slāņiem, brīvību un humoru, atkalatgriešanos pie Sinfonia Concertante, kas iepriekš jau spēlēts kopā ar vijolnieci Evu Binderi un Kremerata Baltica, par pirmo tikšanos ar Robertu Traksmanu un atkārtoti - ar Kristīnu Posku, ģimeniskuma sajūtu un atbalstu sadarbībā ar LNSO, darbu kā sirdslietu un gaidāmajiem koncertiem Amsterdamā un Rīgā.