Šoreiz raidījumā - par klavieru kvarteta RIX viesošanos VEF Kultūras pils kamerzālē kamermūzikas koncertu un sarunu ciklā Come Prima 18. septembrī un par trim koncertiem  koncertzālē "Cēsis" 5. Starptautiskajā festivālā "Čello Cēsis":
- par amerikāņu čellistes Ešlijas Bāsgeitas (Ashley Bathgate) un pianista Reiņa Zariņa amerikāņu mūsdienu komponistu mūzikas programmu "Laikmets" 13. septembrī,
- par čellista Ērika Kiršfelda un sitaminstrumentālistu ansambļa Perpetuum Ritmico koncertu "Cello Ritmico" 14. septembrī
- par koncertu, kurā kopā ar Lietuvas Nacionālo simfonisko orķestri un diriģentu Robertu Šerveniku muzicēja Danjulo Isjizaka (Danjulo Ishizaka) no Vācijas (solists Sergeja Prokofjeva Koncertsimfonijā) un māsas Balanas - vijolniece Kristīne un čelliste Margarita (solistes Filipa Glāsa Dubultkoncertā) 14. septembrī.
 
Koncertiespaidi - no altistes Andras Dārziņas un pianista Riharda Plešanova, no čellistiem Dāvida Gēringa, Maijas Prēdeles, Ingas Ozolas un Valtera Pūces, kā arī no Ziemeļvācu Radio (NDR, Hamburga) kolēģes Frīderikes Vesterhausas (Friederike Westerhaus).
Studijā - muzikoloģe Māra Šuba