Ar Valsts KKF atbalstu topošajā raidījumā Maruta Rubeze kopā ar ekspertiem Ievu Rozentāli un Vilni Kundrātu atskatās uz īpaši bagātu nedēļu, sāktu ar Normunda Šnē vadīto Sinfonietta Rīga 15. sezonas atklāšanas koncertu 25. septembrī jubilāra Ludviga van Bēthovena mūzikā un Leonarda Bernsteina Serenādē pēc Platona „Dzīrēm” ar vijolnieka Marka Buškova solo un noslēgsies ar Latvijas Nacionālā simfoniskā orķestra sezonas atklāšanas programmu Andras Pogas vadībā 1. oktobrī, kad līdzās Daumanta Liepiņa spēlētajam Sergeja  Prokofjeva Otrajam klavierkoncertam un Aleksandra Skrjabina Otrajai simfonijai pirmatskaņojumu piedzīvoja orķestra rezidences komponistes Lindas Leimanes jaundarbs Longing. Flashing. Bonding.

Būs ieskats KKF atbalstītajā kamermūzikas ciklā Latvijas Radio I studijā kopā ar Sinfonietta Rīga stīgu kvartetu (Kristiāna Krūskopa, Agnese Kanniņa, Artūrs Gailis, Kārlis Klotiņš) Santas Ratnieces, Maijas Einfeldes un Georga Pelēča partitūru lasījumā, 30. septembra vakars atgādinās Jakob Noiman Festival Band desmitgades „ballīti” VEF Kultūras pilī, Hermaņa Brauna fonda rīkoto Zalcburgas Mozarteum stažieres soprāna Ļubovas Karetņikovas debijas programmu (pie klavierēm Inna Davidova) koncertzālē Artissimo, kā arī VAK „Latvija” un Māra Sirmā „Mīlestības dziesmas” Sv. Pētera baznīcā.

Maršrutos būs arī Liepājas Mākslas forums ar Jura Žvikova, Elvija Endeļa un Mika Bāliņa azartisko performanci „Transformeri. No Reiha līdz Radiohead”, Ventspils koncertzālē „Latvija” pie ērģelēm sēdīsies Iveta Apkalna, un būs arī telefonsaruna ar Leldi Krastiņu Cēsīs, kur pagājušajā sestdienā Sv. Jāņa baznīcā ērģelnieks Aigars Reinis un Andra Veismaņa vadītais Vidzemes kamerorķestris muzicējis programmā no Baha un Hendeļa līdz  komponistes Indras Rišes jaundarba „Gadalaiki” pirmatskaņojumam.