Ināra Jakubone, studijā aicinot komponistu Oskaru Herliņu un kontrabasistu un diriģentu Jāni Stafecki, kā arī intervijā izvaicājot muzikologu Armandu Znotiņu, aplūko trīs nozīmīgus aizvadītās nedēļas kultūrnotikumus:

* kamerorķestra Sinfonia Concertante, solistu Darjas Smirnovas (vijole), Diānas Zandbergas (klavieres) un diriģenta Artūra Oskara Mitrēvica koncertu "Mākoņi un upes. Komponistes Selgas Mences meistari un mācekļi", kas Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijā izskanēja 25. oktobrī un bija veltīts komponistes Selgas Mences jubilejai. Tajā pirmatskaņojumu piedzīvoja Selgas Mences, Paula Dambja, Sabīnes Ķezberes un Anitras Tumševicas jaundarbi.

* LNSO klaviertrio koncertu "LNSO kamermūzika. Pasaules dziesmas" 26. oktobrī, kurā kopā ar vijolnieku Induli Cintiņu, čellisti Daci Zālīti-Zilberti un pianistu Mārtiņu Zilbertu uzstājās arī dziedātāja Perīna Madefa: skanēja Ludviga van Bēthovena, Georga Pelēča, Rodžera Kviltera un Leras Auerbahas mūzika.

* Latvijas Nacionālā simfoniskā orķestra koncertu "LNSO, Emīlija Hovinga un Vestards Šimkus", kas 27. oktobrī notika somu jaunās diriģentes Emīlijas Hovingas vadībā un kurā Bohuslava Martinu Trešo klavierkoncertu spēlēja Vestards Šimkus. Vēl koncertā skanēja Vitežslavas Kapralovas un Sergeja Rahmaņinova mūzika.