Kopā ar Hāgas Sonoloģijas institūtā studējošo komponisti Agitu Reķi un diriģentu, Valsts akadēmiskā kora „Latvija” dziedātāju Ralfu Šmīdbergu tiek vērtēti:

- koncerts-mistērija „Laiks. Tu. Lūgšana” 2. janvārī Rīgas Vecajā Sv. Ģertrūdes baznīcā un 8. janvārī Valmieras Sv. Sīmaņa baznīcā, kuros piedalījās dziedātāja un šīs programmas idejas autore Aleksandra Špicberga, sitaminstrumentālisti Elvijs Endelis un Mikus Bāliņš, kā arī vīru vokālā grupa (programmā - dažādu gadsimtu baznīcas dziedājumi un lūgšanas latīņu, grieķu, aramiešu, baznīcslāvu, latviešu valodā un igauņu komponista Arvo Perta instrumentālas skaņugleznas)

- koncerts telpiskās mūzikas kupolā "Ieskaujošā ziema" koncertzālē "Cēsis" (kurators  - lietuviešu komponists Mantauts Krukausks, piedalās komponisti no Baltijas un Skandināvijas valstīm, toskait Platons Buravickis un Krista Dintere no Latvijas),

Raidījumā  arī atskaņas no Dailes teātra gadumijas koncertuzveduma ”Ziemassvētku korālis ar lēdiju tumsā”, kurā spēkus apvienoja aktieri, solisti, Nacionālā simfoniskā orķestra mūziķi, koris „Kamēr…” , Rīgas Doma kora skolas mūziklu nodaļas audzēkņi, diriģenti Andris Poga un Guntis Kuzma, režisors Viestura Kairišs. Nīla Brenda „Ziemassvētku dziesmu” un Kurta Veila mūziklu „Lēdija tumsā” vērtē muzikologs Boriss Avramecs un diriģents, JVLMA operstudijas „Figaro” vadītājs Viesturs Gailis.