Ar jaunu sparu un Valsts Kultūrkapitālfonda atbalstu aizsākas Klasikas iknedēļas raidījums Post factum. Tā pirmajā laidienā Maruta Rubeze un eksperti Boriss Avramecs un Vilnis Kundrāts tiekas, lai atsauktu atmiņā Ziemassvētku un gadumijas laikā dzirdēto amplitūdā no džezbaroka Latvijas Radio I studijā līdz simfodžeza krāsām Cēsu un Liepājas koncertzālēs.

Ziemassvētku dienās priecējušas tradīcijas un noskaņas dievnamos ("Ziemassvētku prelūdija" Rīgas Domā, "Nakts lūgšana" Sv. Jāņa baznīcā, J.S. Baha "Ziemassvētku oratorija" Torņakalna baznīcā), kopā ar solistiem Pēteri Endzeli, Agnesi Egliņu un Valsts kamerorķestri Sinfonietta Rīga Normunda Šnē vadībā paspēts būt klāt komponista Georga Pelēča jubilejas gada svinībās Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijā, vilinājusi VEF Kultūras pils, kur uzvedumā "Ziemassvētki Brodvejā un Rīgā" kolorītos aranžējumos tērpās solisti Rūta Dūduma-Ķirse, Juris Jope, Katrīna Paula Felsberga, Gustavs Melbārdis, debitants Valts Butāns un orķestris "Rīga" diriģenta Valda Butāna vadībā.

Vairākkārt tika mērots ceļš uz Dzintaru koncertzāli, kur pie vienām klavierēm vairākus vakarus Valentīna Silvestrova, Friderika Šopēna un Franča Lista mūzikā klausītājus valdzināja pianists Andrejs Osokins, un vairākus vakarus publika baudīja arī ekskluzīvo koncertu "Bahs un 4 klavieres", kurā līdz ar igauņu solistiem, Tallinas kamerorķestri un diriģenti Annu Dučmalu-Morozu Baha ģēnija apgarotajās melnbalto taustiņu sarunās tikās arī Reinis Zariņš un Daumants Liepiņš.