Jauns gads iesācies ar jaunumiem kino - jau pavisam drīz pirmizrādi svinēs Uģa Oltes filma “Kas tu esi Savvaļā?”. Tā ir dokumentāla variācija par pagājušajā vasarā notikušo izstādi “Savvaļa”, filmas veidotājiem esot blakus un esot klāt mākslas darbiem, pastaigām, performancēm, un skaņu ainavām. Uģis Olte ir veidojis gan televīzijas dokumentālās filmas, gan raidījumus, mūzikas video un drīzumā svinēs savas debijas pilnmetrāžas spēlfilmas “Upurga” Latvijas pirmizrādi.

Pārnesot uz ekrāna klātbūtnes pulsāciju, režisors ir devies dziļāk “Savvaļā” nekā bezkaislīgs hronists. Izstādes mājaslapā lasāms: ““Savvaļa” ir procesuāls notikums - izstāde mežonīgā teritorijā starp Dūķiem un Jaundrustiem, bez darba laika un pieskatītājiem, tā ir izveidota kā pieredze, kurā var iegremdēties gan 15 minūtēs, gan uzkavēties nedēļas garumā.”

Raidījumā “Piejūras klimats” Sonora Broka izvaicā gan filmas režisoru Uģi Olti, gan filmas producentu, interneta žurnāla Satori.lv galveno redaktoru un dzejnieku Henriku Eliasu Zēgneru.

 

Šonedēļ Piejūras klimatā runāsim par drīzumā uz ekrāniem iznākošo Uģa Oltes dokumentālo filmu “Kas tu esi Savvaļā?”. Tā ir dokumentāla variācija par pagājušajā vasarā notikušo izstādi “Savvaļa”, filmas veidotājiem esot blakus un esot klāt mākslas darbiem, pastaigām, performancēm, un skaņu ainavām.  Raidījumā viesosies filmas producents un interneta žurnāla Satori.lv galvenais redaktors Henriks Eliass Zēgners, kā arī režisors Uģis Olte.