Nupat kā pie skatītājiem Latvijā nonākusi Staņislava Tokalova režisētā spēlfilma “Mīlulis”, kuras centrā ir Matīss, jauns vīrietis, kurš cenšas sevi pierādīt nekustamo īpašumu tirgū. Negaidīti, viņa personīgajā dzīvē notiek traģēdija. Pēkšņi mirst Agate - Matīsa gados vecākā un turīgā partnere, kā arī desmitgadīgās Paulas māte. Matīsam un Paulai jāsaprot, kā dzīvot turpmāk. Mazā meitene ir pieķērusies mātes draugam, tomēr Agates greznā māja ir vienīgais, kas saista nepieredzējušo maksātnespējas administratoru un Paulu. Vīrietim, kura kolēģi neskopojas ar padomiem mantojuma jautājumos, būs jāizcīna vairākas cīņas- un no tām lielākā- pašam ar savu sirdsapziņu.

Filmu studija “Tasse”, kuras paspārnē tapusi filma, akcentē, ka “Mīlulis” uzdod nozīmīgus jautājumus par veselu paaudzi, kas dzimusi, augusi un pieaugusi reizē ar atjaunoto Latviju. Tā ir pirmā paaudze, kas izaugusi citā ekonomiskajā sistēmā, kur vērtību piramīdas augšgalā ir karjera, nauda, vara.

“Piejūras klimata” studijā viesojas režisors Staņislavs Tokalovs, kurš saka, ka ierosmi filmai smēlies gan savā dzīves stāstā, gan arī Korejas kinematogrāfā.