Igauņu režisora Jāka Kilmi (“Ātrie igauņu puiši”, “Spiegs, kurš mans tēvs”) piedzīvojumu filma visai ģimenei 2. decembrī beidzot nonāk uz kino ekrāniem. “Ziemassvētki džungļos” ir tapusi sadarbībā ar filmu studiju “Lokomotīve”, un ir Latvijas un Igaunijas kopprodukcija. Producents Roberts Vinovskis ir arī idejas autors, un uzsver, ka šī ir, iespējams, pirmā latviešu filma, kas filmēta gandrīz pilnībā ārzemēs. Turklāt ārzemēs, kas ir otrā pasaules malā - Indonēzijā.

Filma “Ziemassvētki džungļos” stāsta par desmitgadīgo Paulu, kuras ģimene pārceļas uz Indonēziju, jo tur strādā viņas tēvs-ģeologs. Jaunie apstākļi rada spriedzi vecāku vidū, bet Paulas vecākā māsa Kate vairāk interesējas par to, kā uztaisīt tetovējumu, un Ziemassvētki nevienam nav pat prātā. Kad Paula no sava klasesbiedra Akima uzzina par tādu “Ziemassvētku šamani”, kas dzīvo džungļos, viņa nolemj doties neprātīgā piedzīvojumā.

Filmas “Ziemassvētki džungļos” scenārija autore ir Lote Eglīte, operators - Aigars Sērmukšs, kostīmu māksliniece - Jūlija Volkinšteine, aktieru atlases režisore - Gunita Groša, komponists - Kārlis Auzāns. Galvenajās lomās - Rebeka Šuksta, Elizabete Liepa, Inga Alsiņa-Lasmane, Māris Olte un Braidens Pablo Eskobars.

Raidījuma viesi - producents Roberts Vinovskis, aktrises Inga Alsiņa-Lasmane un Elizabete Liepa, attālinātā sarunā dzirdēsim arī režisoru Jāku Kilmi.