Katru gadu Nacionālā kino centra konkursu rezultāti tiek gaidīti ar lielu nepacietību, jo dod ieskatu tajā, ko varam sagaidīt uz kino ekrāniem tuvākajā nākotnē. Šogad filmu ražošanas konkursā atbalstīti 15 projekti - 8 dokumentālās filmas, 3 animācijas filmas un 4 pilnmetrāžas spēlfilmas. 
Šajā raidījumā iepazīstinām ar topošajām spēlfilmām. Signes Birkovas kostīmfilma “Lotus” (studija “Lokomotīve”), kas tiks filmēta analogi un stāstīs par sinematogrāfa dziedējošo un iedvemojošo spēku. Dāvja Sīmaņa vēsturiskais trilleris “Marijas klusums” (studija “Mistrus Media”) būs veltīts slavenās teātra un kino aktrises Marijas Leiko traģiskajam liktenim. Ilzes Kungas-Melgailes filma  “Dzīve pārtraukta” (studija Tasse Film) stāstīs par Atmodas laika personību Itu Kozakēviču, bet Lienes Lindes filma “Zelta punkts” (studija “Ego media”) pievērsīsies mileniāļu paaudzes problēmām caur galvenās varones Martas prizmu. 
Ar filmām iepazīstina to režisori - Signe Birkova, Dāvis Sīmanis, Ilze Kunga-Melgaile un Liene Linde. Sarunājās Marta Elīna Martinsone.