Kas notiek, ja kopā sanāk Andris Sējāns, Reinis Sējāns un Kārlis Rūtentāls? Viņi rada "Piccolo" himnu, kuras rindās lieliski sadzīvo zinātkāri pētnieki, žirafes, makšķernieki un arī pa kādam diriģentam, jo svētdienu rītos ap brokastlaiku "Klasikā" neviens nav lieks.

Solistu trio veido klausītājiem labi atpazīstamās balsis: Iveta Grunde, Raitis Zapackis un Kārlis Rūtentāls, bet "Piccolo" virtuālajā kopkorī satiekas vai visas pirmajā sezonā iepazītās ģimenes. Lai to visu ierakstītu, uzfilmētu un saliktu kopā, ar visdažādākajiem aparātiem darbojies Andris Sējāns, Reinis Sējāns, Varis Kurmiņš un Toms Šics.

Bet tagad: trīs, divi, viens – skatāmies un dungojam līdzi...

 

Lejupielādē "Piccolo" himnas notis un fonogrammu!

SOLOBALSS

BALSS AR KLAVIERU PAVADĪJUMU

FONOGRAMMA

Sakām lielu paldies kā raidījumu dalībniekiem, tā arī klausītajiem un jau tagad gaidām nākošo sezonu, lai atkal ļautos smiekliem, sirsnībai, aizkustinošiem priekšnesumiem un neaizmirstamiem piedzīvojumiem visā Latvijā. Priecāsimies gan par privāti rakstītiem ieteikumiem "Piccolo" producentes Dinas Dūdiņas-Kurmiņas Facebook kontā un e-pastā (dina.dudina@latvijasradio.lv), gan uzaicinājumiem ciemos. (Kaķis nav obligāts priekšnosacījums!)