Jaunā raidījuma „Piccolo meistarklase” norises vieta ir leģendārā Latvijas Radio 1. studija, kur mēneša pēdējā svētdienā viesus uzņem raidījuma vadītāja, pianiste Agnese Egliņa.

Pirmajā tikšanās reizē par kino mūzikas tapšanas priekšnoteikumiem un zemūdens akmeņiem stāsta komponists Rihards Zaļupe. Klātienē viņa stāstījumu un paraugdemonstrējumus vēro NMV Emīla Dārziņa mūzikas vidusskolas un MIKC Liepājas Mūzikas, mākslas un dizaina vidusskolas audzēkņi. Viņu pārziņā arī  īsas skolu vizītkartes un muzikālie priekšnesumi.

Emīla Dārziņa mūzikas vidusskolas vizītkarti sagatavojuši Mārtiņš Starostnieks un Fricis Hugo Pērkons, bet priekšnesumā izskan Neja Rozauro Vibrofona koncerta 3. daļas fragments ar Mārtiņu Starostnieku (ped. Dzintra Knābe ) un Agnesi Egliņu pie klavierēm.

Liepājas Mūzikas, mākslas un dizaina vidusskolas vizītkarti piedāvā Kristaps Vītols-Vītoliņš un Harijs Ločmelis, bet Džona Koltreina darbu Naima (ģitāra, saksofons, modulārais sintezators, klavieres) atskaņo Harijs Ločmelis, Krišjānis Petraitis, Kristaps Vītols-Vītoliņš un Timotejs Rozentāls.

Riharda Zaļupes meistarklasēs piedalās Mārtiņš Starostnieks un Fricis Hugo Pērkons no Emīla Dārziņa mūzikas vidusskolas, kā arī Sniedze Kārkliņa un Edīte Ozola no Liepājas Mūzikas, mākslas un dizaina vidusskolas.