„Piccolo meistarklase” Latvijas Radio 1. studija piedāvā otro tikšanos, kurā raidījuma vadītāja, pianiste Agnese Egliņa un jaunieši no Jūrmalas Mūzikas vidusskolas un Jāzepa Mediņa Rīgas mūzikas vidusskolas iepazīstas un apgūst aranžēšanas noslēpumus kopā ar Londonā dzīvojošo vijolnieku Robertu Balanas. Jaunie mūziķi sagatavojuši savas versijas par Johana Sebastiāna Baha, Jāņa Mediņa, Leonarda Koena un grupas „Coldplay” tēmām. Protams, neiztrūkst arī paša Roberta paraugdemonstrējumi un stāsts, kāpēc, spēlējot uz elektriskās vijoles, viņš vienmēr novelk apavus.

Jūrmalas Mūzikas vidusskolas vizītkarti piedāvā trīs vokālās un skatuves mākslas klases audzēknes Laura Bērziņa, Selma Agneta Zviedre un Nellija Valnere, bet, skolu pārstāvot, muzicē saksofonists Ignatijs Triškins.

Jāzepa Mediņa Rīgas mūzikas vidusskolas vizītkartē - Reinis Lozbers, Henrijs Koleda, Kristaps Šteinbergs, Adrians Punkstiņš un Kristers Zekunde, bet priekšnesumu sagatavojuši Kristīne Megija Žvagiņa (vokāls) un Rūdolfs Roļskijs (kontrabass).

Roberta Balanas meistarklasēs piedalās čellists Miķelis Bendžamins Čifarati, vijolnieki Tīna Šneidere un Jāzeps Grasmanis, kā arī duets - Dārta Pāvulēna (vijole) un Alise Petrone (čells).

Raidījuma producente – Dina Dūdiņa-Kurmiņa.