Hei-hei, klāt "Piccolo meistarklases" ceturtais izlaidums! Uz Latvijas Radio 1. studiju esam aicinājuši jauniešus no Alfrēda Kalniņa Cēsu mūzikas vidusskolas un Cēsu mūzikas skolas.

Pianists Raimonds Petrauskis, daloties ar pavisam vienkāršiem knifiem, iedrošina tos, kas pagaidām ar improvizēšanu ir "uz jūs" un savām muzikālajām fantāzijām mēdz ļauties tikai vienatnē. 

Pārliecināmies, ka pie viena koncertflīģeļa spēlēt var četri pianisti, bet raidījuma noslēgumā – arī kopīgs un spontāns priekšnesums!

Raidījumu vada pianiste Agnese Egliņa, producente – Dina Dūdiņa-Kurmiņa, video – Toms Šics, foto – Arnolds Auziņš.

Meistarklasē piedalās:

* Četri pianisti: meistari Raimonds Petrauskis un Agnese Egliņa, kā arī mācekļi Linda Biļinska un Gustavs Kalējs – jā, jā, tas pats brašais puisis, kurš aizpērn "Piccolo" lielos un mazos klausītājus sajūsmināja ar Maestro Raimonda Paula dziesmas "Fledermausis" interpretāciju! 

* Vokālais ansamblis "Etīde": Vendija Knopkina, Rūta Jeleviča, Rēzija Vītola, Paula Indra Žuga, Māra Madara Imša, Maija Mairita Imša, Lelde Mūrmane, Annija Eva Vilka un Agate Gaile. Pie klavierēm – Agnese Muste.

* Džeza ansamblis: Lelde Mūrmane, Annija Eva Vilka un Agate Gaile (vokāls), Toms Dimitris (basģitāra), Kārlis Sproģis (bungas) un Agnese Muste (klavieres).