Mūzikas izdevniecības "Jersika Records" paspārnē izdota pianista Vestarda Šimkus un brīvās improvizācijas ansambļa Endless Roar skaņuplate Acclivity ar astoņiem skaņdarbiem, kas komponēti brīvās improvizācijas manierē uz vietas studijā, visiem četriem mūziķiem muzicējot kopā.  Albuma ieraksts veikts 2021. gada 17. aprīlī Latvijas Radio 1. studijā, analogi, uz lentes, skaņu režisora Mārtiņa Krastiņa vadībā. Skaņu plates vāka dizainā izmantotas Jāņa Škapara fotogrāfijas, bet dizainu veidojis Edgars Ameriks un Džekins Pusons. Par šo albumu "Pārmiju" sarunā tiekamies ar pianistu Vestardu Šimku un Jersika Records vadītāju Mareku Ameriku.

Vestards ŠimkusL "Ļaujoties brīvai improvizācijai kopīgi ar "Endless Roar" ansambļa mūziķiem, katra reize - koncertā, studijā vai mēģinājumā - ir man palikusi prātā kā unikāls brīdis, kurā dzimst un tikai vienu reizi izskan jauna un - burtiskā nozīmē - neatkārtojama mūzika.

Šo mūziku rada nevis viens, bet gan četri mūziķi vienlaicīgi, neko iepriekš nesarunājot un kopā dodoties brīvā spontānas iztēles lidojumā, kas pilns ar kontrastiem starp dažādām skaņu ainavām, nekad nezinot, kur pati mūzika katras improvizācijas izskaņā būs nokļuvusi.

Šajā skaņu platē mūsu mūzikas rašanās process ir notverts īpaši dabiskā un nepastarpinātā skanējumā, pateicoties analogās ierakstu tehnoloģijas kvalitātēm. Nav iespējams nokļūt vēl tuvāk mūzikas dzimšanas brīnumainajam noslēpumam."