Šoreiz "Pārmiju" sarunu laikā tiekamies ar komponistu Raimondu Tigulu, jo 4. jūnijā plkst. 20.00 Talsos jau vienpadsmito reizi norisināsies Raimonda rīkotais brīvdabas koncerts "Tiguļkalns". Katru gadu augstākajā no deviņiem pilsētas pakalniem komponists kopā aicina savus mūzikas draugus un domubiedrus, radot īpašu sajūtu vakaru ikvienam koncerta apmeklētājam. 

Komponists Raimonds Tiguls kopā ar dziedātāju Beāti Zviedri, Latvijas Nacionālā simfoniskā orķestra stīgu kvinteta mūziķiem, Sandi Šteinbergu, Raimondu Melderi, Arigo Štrālu, Ainaru Paukšēnu, Raivo Ozolu un izcilu instrumentālo grupu, Andi Klučnieku, Rihardu Lībieti, Robertu Rasu, Kristeru Hartmani un Arti Orubu šogad Tiguļkalnā klausītājus priecēs ar koncerta programmu - "Mēnessgaismas skaņu zīmējumi".

Šogad koncerta īpašais viesis būs viens no Latvijas ievērojamākajiem talantiem - pianists Reinis Zariņš.

Par gaidāmo koncertu Raimonds Tiguls saka tā: "Šī koncertprogramma man ir ļoti īpaša, jo tā savā ziņā ir mans dzīves muzikālais ceļojums. Dzirdēsim manus skaņdarbus, kas pirmatskaņojumu piedzīvojuši tieši Tiguļkalnā, mūzika, kas uzrunā jūs no Dziesmu svētku estrādes un koncertzālēm visā pasaulē."