Kontrtenoram Sergejam Jēgeram Ziemassvētki un gadumija allaž ir visai darbīgs un radoši bagāts laiks. Šogad viņš aizņemts veselos trijos nopietnos projektos: 18. decembrī startēs četru koncertu cikls "Dziedkalpojums. Gaisma no sirds", 25. decembrī būs koncerts Rīgas Domā, bet 28. decembrī viņš piedalīsies Baha "Ziemassvētku oratorijas" atskaņojumā Torņakalna baznīcā.

Vaicāts, vai maz var atcerēties laikus, kad Ziemassvētkos nebūtu strādājis, Sergejs Jēgers smej, ka tas laikam būs bijis bērnībā. "Šis mūziķiem ir tāds labs darba laiks – saspringts, taču priekšā redzu arī laiku, kad varēs atpūsties,” teic dziedātājs.

No 18. decembra Jēgeru redzēsim un dzirdēsim četru koncertu ciklā "Dziedkalpojums. Gaisma no sirds", kurā kopā ar viņu piedalās arī dziedātāja Ieva Kerēvica. Koncerti izskanēs Vecajā Sv. Ģertrūdes, Rīgas Sv. Jāņa, Rīgas Sv. Mārtiņa un Torņakalna baznīcā. Turklāt koncertos klausītājus gaidīs arī īpašas kartītes ar Ievas Kerēvicas un Sergeja Jēgera dzeju.

"Šis ir jau trešais gads, kad muzicējam kopā ar Ievu – tas notiek reizi gadā, un savulaik kopā mūs salika Niks Volmārs. Tas bija projekts "Debess dārzos", pēc kura nolēmām sadarbību turpināt, jo tajā ir kas burvīgs…

Ieva ir mūziķe-perfekcioniste, lai arī cita žanra izpildītāja. Mūsu balsis gan šad un tad nevar atšķirt, kurš kurā brīdī dzied, tāpēc tas ir izaicinājums.

Šogad brīnišķīgi skaistu mūziku uzrakstījis Madars Kalniņš, un arī pati Ieva sakomponējusi divas dziesmas.”

Vairāk un plašāk šeit!