Saruna ar pianistu un komponistu Raimondu Paulu par drīzumā gaidāmiem, divām spilgtām personībām veltītiem notikumiem: koncertuzvedumu „Sveiks, Marģeri!” Latvijas Radio 27. martā 1. studijā, kur godinās komponistu un rakstnieku Marģeri Zariņu, un trompetista, komponista un aranžētāja Gunāra Rozenberga mūzikas vakaru kopā ar Latvijas Radio bigbendu VEF Kultūras pilī.

„Marģeris Zariņš bija izcils komponists un rakstnieks ar izteiktu humora izjūtu. Pats mākslinieks mēdzis jokot, ka mūzika esot viņa sieva, bet literatūra – „mīļākā”. Viņš ir palicis daudzu cilvēku atmiņās gan ar paveikto latviešu kultūrā, gan ar to, ka mīlējis bohēmu. Manuprāt, Marģeris Zariņš ir personība, par ko nedrīkst aizmirst, tādēļ par viņu ir jāpastāsta plašāk,” tā par koncertuzveduma ideju stāsta Raimonds Pauls, kurš atzīst, ka arī viņam pašam Marģeris Zariņš ir liela autoritāte. Vislabākais veids kā atgādināt par izcilu kultūras personību, ir veidot šādu koncertuzvedumu ar dzeju, mūziku, stāstiem. Uzzinām Maestro atmiņas par Marģeri Zariņu, par sadarbību ar dziedošajiem aktieriem un koncertuzveduma saturu

Koncertuzvedumā „Sveiks, Marģeri!” skanēs Marģera Zariņa melodijas Raimonda Paula apdarē un fragmenti no Marģera Zariņa stāsta „Didrika Taizeļa brīnišķīgie piedzīvojumi”. Edmunda Freiberga režisētajā koncertuzvedumā piedalās aktieri Dace Bonāte, Juris Bartkevičs, Raimonds Celms un Ieva Aniņa, pie klavierēm būs Raimonds Pauls, instrumentālajā sastāvā - Gidons Grīnbergs (vijole), Valdis Zilvers (akordeons), Andris Grunte (bass), Māris Briežkalns (bungas).


14. aprīlī VEF kultūras pilī Raimonds Pauls kopā ar Latvijas Radio bigbendu atskaņos trompetista, komponista un aranžētāja Gunāra Rozenberga 70. un 80. gados tapušos skaņdarbus. 

2022. gadā, atzīmējot Gunāra Rozenberga 75. gadu jubileju, Latvijas Radio bigbends izdevniecības “Jersika” paspārnē ierakstīja skaņuplati ar Gunāra Rozenberga oriģinālkompozīcijām, un tās ierakstā kā solisti piedalījās arī vairāki komponista laikabiedri - Jurijs Smirnovs, Aivars Hermanis, Madars Kalniņš, Bruno Jurgenbergs un citi. Darbs pie ieraksta ir noslēdzies un koncerts VEF Kultūras pilī būs arī šīs skaņuplates prezentācijas koncerts, kas turklāt tiks papildināts ar sarunām par Gunāru Rozenbergu un viņa mūziku - tās vadīs džeza vēsturnieks Indriķis Veitners.