8. februārī plkst. 19 VEF Kultūras pilī Operetes teātris aicina uz teatralizētu Valentīndienas koncertprogrammu "Mīlestības mūzika" (Musique d'amour), par kuru "Klasikai" plašāk stāsta Operetes teātra mākslinieciskā vadītāja Agija Ozoliņa-Kozlovska.

Koncertā piedalīsies operdīva Sonora Vaice (soprāns), Anta Jankovska (soprāns / Itālija), Laura Purena-Kancāne (soprāns), Dainis Skutelis (tenors), Kārlis Rūtentāls (tenors), Nauris Indzeris (baritons), Patrīcija Kozlovska u.c. solisti, izcilais vijolnieks Raimonds Ozols, kā arī Operetes teātra simfoniskais orķestris diriģenta Atvara Lakstīgalas vadībā.

Šajā vakarā skanēs Žana Žaka Ofenbaha Lelles Olimpijas ārija no operas "Hofmaņa stāsti", fragmenti no Franča Lehāra operetēm "Jautrā atraitne", "Grāfs fon Luksemburgs", "Paganīni", "Skaista ir pasaule", "Džudīte", "Smaidu zeme", no Karla Cellera operetes "Putnu pārdevējs", no Imres Kālmāna operetes "Silva. Čardaša karaliene", Karla Millekera operetes "Laupītājs Gasparone", Johana Štrausa operetes "Čigānu barons", Čārlza Lekoka operetes "Roka uz sirds", no Ričarda Rodžersa mūzikla "Mūzikas skaņas" un Vitorio Monti "Čardašs". Gaidāmi arī daži muzikāli pārsteigumi.