Pirms astoņiem gadiem dibinātās apvienības "Kameransamblis.lv" mūziķi – mecosoprāns Baiba Renerte, čellists Mārcis Kuplais, flautiste Rūta Īzāka-Mača un pianiste Ilze Kundziņa aicina uz koncertprogrammas "Capriccio! Rietumeiropas un Latvijas skaņu gleznas" koncertiem otrdien, 11. oktobrī plkst. 18.00 Saldus Mūzikas skolā, trešdien, 12. oktobrī plkst. 19.00 Mākslas muzejā Rīgas Birža un sestdien, 15. oktobrī plkst. 18.00 Krimuldas muižā.

Plašāk par programmas tapšanu un iecerētajiem koncertiem "Klasikai" stāsta pianiste Ilze Kundziņa un čellists Mārcis Kuplais.

Kapričo [it. capriccio] ir žanrs mūzikā, kas pieļauj zināmu brīvību formā un negaidītu noskaņu maiņu, dažādību. Kameransamblis. lv mūziķi savā koncertprogrammā piedāvā tieši šādu, kapričo žanram raksturīgu stila, noskaņu un tembru dažādību. Kapričo žanrs sastopams arī vizuālajā mākslā, kurā tam, gluži kā mūzikā, liela loma fantāzijai, tāpēc koncerta programma tiek salīdzināta ar gleznu virkni.

Un visbeidzot – koncerta nosaukumā izcelts arī Selgas Mences pēc kapričo principiem komponētais skaņdarbs "CAPRICCIO.LV. Kokteiļsalāti no sakāmvārdiem", kas tapis kā veltījums tieši apvienībai "Kameransamblis.lv ".

Koncertos Mākslas muzejā "Rīgas Birža", Saldus Mūzikas skolā un Krimuldas muižā klausītājus gaidīs programma, kas  balstās ne tikai negaidītu noskaņu maiņā, bet arī vēlmē parādīt pārsvarā 20. gadsimta komponistu darbus, kas komponēti dažādām balss, flautas (arī pikolo), čella un klavieru kombinācijām. Rietumeiropas komponistus šajā programmā pārstāv čehu (J. Felds), angļu (E. Gūsens), spāņu (H. Montsalvāžs) un vācu (R.Šūmanis) komponistu darbi. Sevišķa uzmanība pievērsta latviešu komponistu kamermūzikai, kam "Kameransamblis.lv" repertuārā vienmēr bijusi nozīmīga loma – klausītāji dzirdēs Jāņa Ķepīša,  Aivara Kalēja, Imanta Zemzara, Selgas Mences u.c. autoru darbus.