No 12. līdz 17. oktobrim ar vairāku spilgtu mākslinieku koncertiem un unikāliem mūzikas projektiem notiks Rīgas A Cappella festivāls, kura īpašais notikums būs slavenā britu vokālā ansambļa VOCES8 tiešsaistes koncerts.

12. oktobrī Rīgas Domā izskanēs mūzikas programma ar seniem pareizticīgo baznīcas dziedājumiem un vairākiem spilgtiem mūsdienu skaņdarbiem. Koncertā uzstāsies kamerkoris Logos, kurš savu starptautisko atpazīstamību ieguvis ar pareizticīgās mūzikas programmu atskaņojumiem.

13. oktobrī Mazajā ģildē gaidāms jautrs barbershop stila dziedāšanai veltīts vakars Barbershop Harmony Night. 

14. oktobrī Rīgas Sv. Pētera baznīcā uzstāsies spilgti sevi pieteikušais "Rīgas projektu koris". Koncertā izskanēs vienreizēja un muzikāli izaicinoša programma kopā ar talantīgo amerikāņu diriģentu Kristoferu Volšu-Sinku. "Rīgas projektu kora" sastāvā ir 40 Latvijas kormūzikā pieredzējuši dziedātāji, kora programmas un koncerti vienmēr saista plašu klausītāju uzmanību, kļūstot par ievērojamiem kultūras notikumiem Latvijā.

16. oktobrī koncertzālē Palladium norisināsies kopdziedāšanas pasākums ChoirUp, bet 17. oktobrī tiešsaistes koncertā uzstāsies britu vokālās mūzikas zvaigznes VOCES8.

Bet jau šobrīd "Klasikā" tiekamies ar Rīgas projektu kora izveidotāju Kristoferu Volšu-Sinku un kora Logos dziedātāju Arturu Orlovski.