4. aprīlī pulksten 19 Dzintaru koncertzāles Mazajā zālē pianists Andrejs Osokins un Kremerata Lettonica stīgu trio, kurā muzicē vijolniece Madara Pētersone, altiste Jevgēnija Frolova un čellists Pēteris Čirkšis, aicina uz kamermūzikas vakaru "Vientuļais eņģelis".
Koncertā skanēs Pētera Vaska stīgu trio "Vientuļais eņģelis" – dziļi emocionāls un garīgi pacilājošs darbs, kas veltīts mieram un līdzcietībai, Roberta Šūmaņa brāzmainais Klavieru kvartets Nr. 1, kas tiek uzskatīts par vienu no romantisma laika kamermūzikas šedevriem un tapis laikā, kad Šūmanis pievērsās līdzsvara meklējumiem starp klavieru virtuozitāti un stīgu saskaņu, kā arī Tālivalža Ķeniņa Klavieru kvartets Nr. 1, kurā Eiropas mūzikas tradīcijas savijas ar latvisko melodiju intonācijām.
Pirmdienas "Pārmijās" plašāk par šo koncertu runājam ar vijolnieci Madaru Pētersoni.
Ieteikt
Latvijas Radio aicina izteikt savu viedokli par raidījumā dzirdēto un atbalsta diskusijas klausītāju starpā, tomēr patur tiesības dzēst komentārus, kas pārkāpj cieņpilnas attieksmes un ētiskas rīcības robežas.
Pievienot komentāru
Pievienot atbildi
Lai komentētu, ienāc arī ar savu draugiem.lv, Facebook vai X profilu!
Draugiem.lv Facebook X