Tiekamies ar kontrabasistu, LNSO kontrabasu grupas koncertmeistaru Oskaru Bokanovu un uzzinām par diviem gaidāmajiem koncertiem, kuros kontrabass iegaismosies kamermūzikā.

Koncertā „Portreti” 20. janvārī Lielajā ģildē gaida tikšanās ar diviem LNSO instrumentu grupu koncertmeistariem un diviem pianistiem. Flautists Tommāso Pratola un pianiste Agnese Egliņa, kā arī kontrabasists Oskars Bokanovs un pianists Rihards Plešanovs klausītājiem sagatavojuši īsteni eiropeisku mūzikas vakaru – koncertā skanēs smalkās franču, piesātinātās itāļu, spēcīgās čehu intonācijas, kā arī LNSO rezidējošā komponista Andra Dzenīša opuss.

Savukārt 23. janvārī koncertzālē „Latvija” izskanēs koncertprogramma “Kontrabass un kamermūzika. Čehijas ainavas”, kuru Ventspils klausītājiem atskaņos kontrabasists Oskars Bokanovs un pianists Rihards Plešanovs. Koncertā, ko abi mūziķi nodēvējuši par kamermūzikas vakaru siltā atmosfērā,  skanēs maz dzirdēta čehu komponistu mūzika vēlīni romantiskās un agrīni moderniskās noskaņās. Programmā iekļauti Bohuslava Martinu, Ādolfa Mišeka, Vāclava Fuka un Františeka Hertla radītie skaņdarbi.