No 2025. gada 4. jūlija Latvijas Kultūras akadēmijā (LKA) sāksies pieteikšanās bakalaura, maģistra, doktora, kā arī īsā cikla studijām 16 studiju programmās. Pirmo reizi LKA studiju piedāvājumu bakalaura līmenī papildinās jauna specializācija aktiera mākslas studijās – “Fiziskais un objektu teātris”, kvalitatīvas izmaiņas plānotas apakšprogrammā “Dramatiskā teātra režijas māksla”. Par visu plašāk pirmdienas "Pārmijās" stāsta LKA rektors Dāvis Sīmanis.
Latvijas Kultūras akadēmijas plašo un augstākās kvalitātes kultūras izglītības piedāvājumu šogad papildinās jaunas specializācijas, kas izstrādātas, reaģējot uz mūsdienu kultūras un radošo industriju attīstības tendencēm un nozares pieprasījumu. Latvijas Kultūras akadēmijas rektors Dāvis Sīmanis jaunās iniciatīvas komentē: “Mēs ne tikai reaģējam uz izmaiņām teātra un kino valodā, bet arī vēlamies veidot spēcīgu nākotnes profesionāļu paaudzi atbilstoši nozares pieprasījumam. Specializācijas veidotas, lai vienlaikus ieturētu gan LKA ierasto intelektuālo dziļumu, gan drosmīgi virzītu mūsdienu mākslas procesus.”
Ieteikt
Latvijas Radio aicina izteikt savu viedokli par raidījumā dzirdēto un atbalsta diskusijas klausītāju starpā, tomēr patur tiesības dzēst komentārus, kas pārkāpj cieņpilnas attieksmes un ētiskas rīcības robežas.
Pievienot komentāru
Pievienot atbildi
Lai komentētu, ienāc arī ar savu draugiem.lv, Facebook vai X profilu!
Draugiem.lv Facebook X