Latvijas radio 3 „Klasika” 25. jubileju svinēs 7. janvārī Lielajā ģildē ar vērienīgu un skaistu koncertu, kurā piedalīsies Latvijas Nacionālais simfoniskais orķestris un diriģents Andris Poga, kā arī solisti - Iveta Apkalna, Elīna Bukša, Elīna Garanča, Daumants Liepiņš, Raimonds Pauls un Latvijas Radio bigbenda mūziķi.

Par gaidāmo notikumu Liene Jakovļeva izvaicā LR3 direktori Gundu Vaivodi, kura kopā ar Orestu Silabriedi šo koncertu arī vadīs.

Gunda Vaivode: "Tās reizes, kad mēs ik pa pieciem gadiem rīkojam savu jubilejas koncertu, protams, ir ļoti īpašas. un vienmēr tās ir īpašas tieši tāpēc, ka vaigā tad varam redzēt publikā savus klausītājus un sajust viņu nepastarpināto reakciju gan uz mūziku, gan uz mums pašiem. Šoreiz tas viss izpaliks. Jau vasarā, kad kopā ar diriģentu Andri Pogu sākām veidot šo programmu, sapratām, ka visticamāk klausītāju zālē nebūs un koncerts jāveido viendaļīgs, ka nevarēsim atļauties kaut ko ļoti apjomīgu, ar lielu sastāvu, ka programma būs jāveido no nelieliem skaņdarbiem, nevēloties arī pārlieku sadrumstalot. Tad nu izveidojām tādu, kāds ceturtdien arī skanēs - pusotru stundu garš koncerts, kurš būs dzirdams gan tiešraidē "Klasikā" plkst. 18.00, gan skatāms LTV 1 tūlīt pēc "Panorāmas"".