6. maijā pulksten 19 Latvijas Nacionālās operas mūziķu grupa un vienmēr harismātiskā operas soliste Ilona Bagele piedāvā jaunu koncertprogrammu "Tāda ir dzīve…" ar leģendārā vācu komponista Kurta Veila mūziku.

Par jauno programmu "Tāda ir dzīve" intervijā "Klasikai" plašāk stāsta dziedātāja Ilona Bagele un pianiste, koncertizrādes mākslinieciskās koncepcijas autore Ilze Ozoliņa.

"Kurta Veila mūzikā ir viss - humors, mīlestība, naids, sadzīvošana ar situāciju un paša attieksme pret to," uzsver Ilona Bagele. Tikām Ilze Ozoliņa neslēpj: "Mums līdz šai programmai bija jāizaug, jo tā nav vienkārša mūzika..."

Kabarē stila koncertā, kas norisināsies Latvijas Nacionālās operas Lielajā zālē pie nolaista dzelzs priekškara, izskanēs kompozīcijas no pasaulslavenās "Trīsgrašu operas", nepabeigtā mūzikla "Haklberijs Fins", dziesmuspēles "Mahagonija", operas "Zuduši zvaigznēs" u.c. To aranžijas veidojis ievērojamais vibrofonists un pasauslavenā kamerorķestra Kremerata Baltica mūziķis Andrejs Puškarevs. Skaistu sveicienu koncerta radošajai komandai sagādājis arī pianists un komponists Madars Kalniņš, piedāvājot īpašu leģendārā "Mekija Naža" dziedājuma instrumentālo versiju.