"Kultūru karantīnā neieliksi!" Ar šādu moto Dirty Deal Teatro veido “Izrāžu-instrukciju” ciklu, ko var piedzīvot, nedodoties uz publiskām vietām. Par to plašāk runājam ar dramaturgu Jāni Balodi.

Katru trešdienu plkst. 19.00 kāds no Dirty Deal Teatro dramaturgiem sagatavo savu "Izrādi-instrukciju", kuras pamatā ir norādījumi, lai izrādi varētu piedzīvot, atrodoties mājās vai citā atbildīgā un drošā vietā un veidā. Katra "Izrāde - instrukcija" sastāv no dramaturga individuāli piemeklētiem vai radītiem literāriem, vizuāliem, audiāliem u.c. veida materiāliem, kas  pieejami un lejupielādējami digitāli. Ik nedēļu izrādes formāts atšķiras.

25.martā savu "izrādi-instrukciju" ar nosaukumu "Pieturzīmes" piedāvāja dramaturģe Linda Rudene. Izrādes dalībniekiem bija iespēja interaktīvā veidā risināt astoņas klausāmmīklas, kas veltītas latviešu autoru darbiem, kuri atrodami teju katrā grāmatplauktā. Izrādē piedalās aktieris Agris Krapivņickis.

Bet aizvadītajā nedēļā pie skatītājiem nonāca Dirty Deal Teatro dramaturga Jāņa Baloža instrukciju izrāde diviem "Tuvošanās", kas paredzēta izspēlēšanai divatā klātesamībā vai virtuāli. Tā joprojām ir pieejama izspēlēšanai gan latviešu, gan angļu valodā.

Izrāžu cikls norisināsies līdz brīdim, kad tiks atcelts ārkārtas stāvuklis un izrādes varēsim baudīt klātienē. Izrādes tiks publicētas Dirty Deal Teatro sociālajos tīklos. Visu izrāžu materiāli vienkopus pieejami un lejupielādējami bez maksas saitē: ej.uz/izrades_instrukcijas.