"Klasikas" studijā viesojas Latvijas Kultūras akadēmijas jauktā kora "Sōla" pārstāvji - Ilze Tormane un diriģents Kaspars Ādamsons, lai stāstītu par koncertu-diskotēku "Esi reāls!", kas notiks 9. februārī Ogres novada Kultūras centra Mazajā zālē un kultūras centrā „Siguldas devons”, bet 14. februārī mūzikas namā „Daile”.

Koncertam nosaukums rasts no 90. gados populārās grupas „Mixeri” dziesmas„Esi reāls!”, kuru varēs dzirdēt arī koncertā. Skanēs arī citas deju zālēs, festivālos, TV un radio kanālos iemīļotas dziesmas no grupu„Jauns mēness”, „Juku jukām”, „Labvēlīgais Tips”, „Pienvedēja Piedzīvojumi”, „Tranzīts” un citu repertuāra.
Galvenie DJ koncerta laikā būs kora mākslinieciskais vadītājs Kaspars Ādamsons un diriģenti Laura Štoma, kā arī Artūrs Oskars Mitrevics, bet diskotēkā DJ Agris Semēvics spēlēs arī 90to gadu pasaules hitus. Piedalīsies arī instrumentālā grupa – Dmitrijs Tarasovs (ģitāra), Viesturs Samts (sitaminstrumenti), Pēteris Liepiņš (bass) un Jānis Miltiņš (taustiņinstrumenti).