Tiekamies ar dzejnieci un mūzikas menedžeri Aleksandru Lini, lai runātu par jaunu mūziku, ko radījis Edgars Cīrulis, par interneta žurnālu jazzin.lv un par Lines lolojumu, apvienību „Klausies”.

Jauns latviešu mūzikas jaundarbs silence jeb „klusums” vieno piecu valstu mūziķus. Edgars Cīrulis uzrakstījis mūziku, Aleksandra Line dzeju, sapulcināti 19 profesionāli mūziķi no Latvijas, Rumānijas, Slovēnijas, Zviedrijas un Dānijas. Dzirdama Beātes Zviedres balss, skatāms arī video, kuram ilustrācijas veidojusi Patrīcija Vilsone. Aleksandra Line:

„Pagājušais gads mums visiem, it īpaši mūzikas nozarei, ir bijis pārlieku kluss, taču ir svarīgi atcerēties, ka arī klusums nav garlaicīgs vai tukšs — tajā var notikt ļoti krāsainas lietas. Piemēram, dzimt kāds vērtīgs vārds vai skaņa.”

Savukārt Aleksandra Lines projekts „Klausies” pavasarī piedāvās savu otru albumu, izdevniecība Jersika Records to izdos vinila platē. Tā ieraksts veikts analogi, ar publiku Ventspils koncertzālē „Latvija”, skaņu ieraksta inženiera Mārtiņa Krastiņa vadībā.

Sarunas laikā Aleksandra Line piedāvā "Klasikas" klausītājiem pirmatskaņojumu no ieraksta, kas veikts kopā ar mūziķiem Edgaru Cīruli un Albertu Reinholdu Estergoru, skaņdarbu „ārpus mūzikas”.

Sarunā pievēršamies arī interneta džeza žurnāla jazzin.lv, kam 2020. gada pēdējā dienā piedāvāts jau 21. laidiens.